• termíny od 29. - 31. marca 2022 v čase od 15:00 - 16:30 hod.

Vážení rodičia,

pozývame Vás na konzultačné rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční v triedach žiakov v týchto termínoch:

utorok 29. marca  - 1. ročník + 4. ročník + 7. ročník

streda 30. marca - 2. ročník + 5. ročník + 8. ročník

štvrtok  31. marca - 3. ročník + 6. ročník + 9. ročník

Rodičovské združenie sa uskutoční v čase od 15:00 - 16:30 hod.

Rodičovské združenie má vždy len jedna trieda na jednej chodbe.

Žiadame rodičov, aby pri vstupe poslali cez EduPage Písomné vyhlásenie návštevníka o bezpríznakovosti (v prípade vstupu RODIČA do budovy školy.

Návod ako poslať vyhlásenie: https://help.edupage.org/sk/u2637

• 22. marec

Mili rodičia, učitelia a žiaci,

keďže v utorok 22.3.2022 je Svetový deň vody,  chceli by sme si ho symbolicky pripomenúť. A to tým spôsobom, že v utorok prídeme do školy v modrom tričku. Žiaci v triedach sa zapoja do školskej sútaže o najkrajší plagát alebo aktivitu na tému Svetový deň vody.

Výhercovia budú odmenení.

• Zápis budúcich prváčikov

• Prihlášky na zápis elektronickou formou

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Horné Orešany oznamuje rodičom,

že zápis detí do 1. ročníka na školský rok 2022/2023 sa uskutoční 11. apríla 2022 v budove základnej školy v čase od 13:30 -  16:00 hod. na základe harmonogramu.

Žiadame rodičov, aby pred zápisom, najneskôr do 9. apríla vyplnili

elektronickú prihlášku, ktorú nájdete na našej stránke v lište pod názvom ELEKTRONICKÁ PRIHLÁŠKA alebo tu dole.

Zapisujú sa deti narodené od 1.9.2015 do 31.8.2016 alebo deti, ktoré pokračovali v predprimárnom vzdelávaní v MŠ (mali odklad).

Ak máte dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami alebo žiadate o pokračovanie predprimárneho vzdelávania v MŠ, doložte v prihláške vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie a detského lekára.

• Mobilné planetárium

• Dnes, 9. marca 2022, žiaci prvého stupňa spoznávali záhady podmorského sveta. Do našej školy zavítalo mobilné planetárium, ktoré žiakom v pútavej 3D forme prinieslo zaujímavý vzdelávací program o živote v mori.

• Nástup žiakov po jarných prázdninách

• Žiadame rodičov, aby pred nástupom žiaka  do školy poslali "Vyhlásenie o bezpríznakovosti" - najneskôr do pondelka 7:30 hod., taktiež je vysoko odporúčané žiakov pretestovať Ag samotestami a poslať informáciu o použití samotestu škole.