• Absolvované vzdelávanie PZ

•  šk. roku 2019/2020 prebehli nasledovné vzdelávania pedagogických zamestnancov našej školy:

2.9.2019- 28.2.2020 - adaptačné vzdelávanie - 2 PZ

Profesionalizácia vedúceho pedagogického zamestnanca a odborného zamestnanca - funkčné vzdelávanie - 2 PZ

1.2.2020-2.3.2020 Mentoring v školskom prostredí ako podpora kolegiálneho učenia a adaptačného vzdelávania - aktualizačné vzdelávanie

informačné semináre, webináre a workshopy (zúčastnil sa ho celý pedagogický zbor):

Ako lepšie zaujať deti v škole - 14.2.2020

Ako pracovať s Office 365

Vedenie online hodiny v MS teams

Ako komunikovať s ochranárskym a agresívnym rodičom - 25.8.2020

V šk. roku 2020/2021 prebehli nasledovné vzdelávania pedagogických zamestnancov školy:

PZ v MŠ absolvovali aktualizačné vzdelávanie  v rozsahu 5 hodín - Tvorba webstránky školy cez Edupage

PZ v ZŠ absolvovali aktualizačné vzdelávanie v rozsahu 10 hodín - Formy dištančného vzdelávania v online prostredí - december 2020 - január 2021

Vedúci ped. zamestnanci v období marec - júl 2021 absolvovali rozširujúce moduly funkčného vzdelávania:

Sebariadenie a manažérska etika

Vnútorné procesy, evalvácia a autoevalvácia školy a školského zariadenia

Pedagogickí zamestnanci sa zúčastnili viacerých odborných online webinárov, venovaných online výučbe, metódam a formám dištančného vzdelávania a rovnako psychológii a špeciálnej pedagogike.

Informačné semináre a workshopy, ktorých sa zúčastnil celý pedagogický zbor:

august 2021:

- Zvládanie agresivity

- Psychoterapeutický výcvik na odbúravanie stresu

V šk. roku 2021/2022 sa uskutočnili nasledujúce vzdelávania pedagogických zamestnancov školy:

PZ absolvovali v rozsahu 12 h aktualizačné vzdelávanie v decembri 2021 pod názvom Formy a metódy pedagogickej diagnostiky dieťaťa a žiaka

Riaditeľka školy absolvovala rozširujúce moduly funkčného vzdelávania: Vedenie ľudí v škole alebo v školskom zariadení a Projektový manažment

PZ sa zúčastnili inovačného vzdelávania:

-Inovatívne prvky v kariérovej výchove a poradenstve v školách

-Integrácia nástrojov platformy Office 365 do práce učiteľa

- Pedagogická diagnostika dieťaťa a žiaka

Uskutočnilo sa aj adaptačné vzdelávanie jedného PZ

Všetci PZ sa zúčastňovali rôznych informačných webinárov a seminárov s cieľom zlepšiť svoju pedagogickú prax a získania nových inšpirácií pre svoju prácu.

V auguste 2022 sa všetci PZ zúčastnili interaktívneho seminára pod názvom Asertívna komunikácia.

V šk. roku 2022/2023 sa uskutočnili nasledujúce vzdelávania pedagogických zamestnancov školy:

V priebehu šk. roka všetci PZ absolvovali aktualizačné vzdelávanie v rozsahu 20 hodín, v 4 moduloch sa venovali digitalizácii, inklúzií, legislatíve a klíme školy.

Inovačné vzdelávania:

- Tvorba testov a učebných podkladov k vyučovacej hodine pomocou IKT

- Statégie a techniky formatívneho hodnotenia žiakov

- Program koordinátorov digitálnych zručností

- Environmentálna výchova v 21. storočí

Špecializačné vzdelávanie:

Uvádzajúci pedagogický zamestnanec

Zamestnanci sa venovali samovzdelávaniu prostredníctvom webinárov, odborných seminárov a workshopov v cieľom skvalitniť pedagogickú činnosť v našej škole.

V auguste 2023 sa zúčastnili workshopu Syndróm vyhorenia u pedagóga - Ako horieť a nevyhorieť?