| Názov školy | Základná škola s materskou školou Horné Orešany, 919 03 Horné Orešany 31 |
| Adresa školy | 919 03 Horné Orešany 31 |
| Telefón | 033/5588111 |
| skola@zshoresany.edupage.org | |
| WWW stránka | zshoresany.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Eva Piknová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 217
Počet tried: 12
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 10 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | Aj | AJ | ANJ | BIO | CVM | CSJ | DEJ | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | LGS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||||||||||||
| I. | 1 | 1 | |||||||||||||
| II. | 1 | 1 | |||||||||||||
| III. | 1,06 | 1 | |||||||||||||
| IV. | 1,18 | 1 | |||||||||||||
| V. | 2,29 | 2 | 1,14 | 1,29 | 1 | 1,05 | |||||||||
| VI. | 2,71 | 2,21 | 2,21 | 1,92 | 1,75 | 1,58 | 1,75 | 1 | |||||||
| VII. | 3,07 | 2,85 | 2,35 | 1,25 | 1,28 | ||||||||||
| VIII. | 2,19 | 2,13 | 2,13 | 1,1 | 2,16 | 1,14 | |||||||||
| IX. A | 3,27 | 3,09 | 2,91 | 1,27 | 3,18 | 1,36 | |||||||||
| IX. B | 2,18 | 1,71 | 1,59 | 1,12 | 1,76 | 1 | |||||||||
| ŠPT | 1 | 1,67 | 1,2 | 2 |
| Trieda | MAT | NBV | NBV | NEJ | OBN | OBV | PPB | PCP | PNV | PVC | PRI | PDA | PVO | RGP | RVA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||||||||||||
| I. | 1,43 | 1,07 | |||||||||||||
| II. | 1,14 | 1,21 | |||||||||||||
| III. | 1,65 | 1,06 | 1,47 | ||||||||||||
| IV. | 1,71 | 1 | 1,29 | ||||||||||||
| V. | 1,71 | 1 | |||||||||||||
| VI. | 1,88 | 1,71 | 1 | ||||||||||||
| VII. | 2,45 | 2,6 | 1,05 | 2,55 | |||||||||||
| VIII. | 2,74 | 2,8 | 1,06 | 2,45 | |||||||||||
| IX. A | 3,64 | 1 | 3,45 | ||||||||||||
| IX. B | 2,29 | 1 | 1,76 | ||||||||||||
| ŠPT | 1,63 | 1,25 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Trieda | SJ | SJL | SPR | SEE | TEH | THD | TSV | TEV | VUC | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | |||||||||||||
| I. | 1,79 | 1 | 1,07 | 1,07 | |||||||||
| II. | 1,36 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| III. | 1,88 | 1 | 1,12 | 1,47 | 1,06 | ||||||||
| IV. | 1,94 | 1 | 1 | 1,47 | 1,18 | ||||||||
| V. | 2,05 | 1 | 1,05 | 1 | |||||||||
| VI. | 2,08 | 1 | 1,04 | 1 | |||||||||
| VII. | 2,85 | 1 | 1,05 | 1,05 | 1,1 | 2,1 | |||||||
| VIII. | 2,48 | 1,1 | 1,13 | 1,17 | 1,1 | 1,77 | |||||||
| IX. A | 3,45 | 1,36 | 1,91 | 1,45 | 1,09 | 2,64 | |||||||
| IX. B | 2,18 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1,18 | |||||||
| ŠPT | 1,25 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0 | 18 | 0 | 0 | 18 |
| I. | 15 | 13 | 1 | 1 |
| II. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| III. | 17 | 17 | 0 | 0 |
| IV. | 17 | 17 | 0 | 0 |
| V. | 21 | 21 | 0 | 0 |
| VI. | 25 | 24 | 0 | 1 |
| VII. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VIII. | 32 | 31 | 0 | 1 |
| IX. A | 13 | 11 | 0 | 2 |
| IX. B | 17 | 17 | 0 | 0 |
| ŠPT | 8 | 8 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I. | 15 | 635 | 42,33 | 635 | 42,33 | 0 | 0,00 |
| II. | 14 | 595 | 42,50 | 595 | 42,50 | 0 | 0,00 |
| III. | 17 | 954 | 56,12 | 954 | 56,12 | 0 | 0,00 |
| IV. | 17 | 833 | 49,00 | 833 | 49,00 | 0 | 0,00 |
| V. | 21 | 987 | 47,00 | 986 | 46,95 | 1 | 0,05 |
| VI. | 25 | 1998 | 79,92 | 1998 | 79,92 | 0 | 0,00 |
| VII. | 20 | 1974 | 98,70 | 1974 | 98,70 | 0 | 0,00 |
| VIII. | 32 | 3243 | 101,34 | 2902 | 90,69 | 341 | 10,66 |
| IX. A | 13 | 2027 | 155,92 | 1968 | 151,38 | 59 | 4,54 |
| IX. B | 17 | 1818 | 106,94 | 1818 | 106,94 | 0 | 0,00 |
| ŠPT | 8 | 468 | 58,50 | 463 | 57,88 | 5 | 0,63 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 10 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Čitateľský krúžok | 35 | |
| Futbalová interliga | 32 | |
| Ich lerne deutsch! | 10 | |
| Kolektív | 13 | |
| Lego dacta | 9 | |
| Mladý výskumník | 7 | |
| Mladý zdravotník | 11 | |
| Pramienok | 22 | |
| Saintpaulia | 4 | |
| Slnečnice | 22 | |
| Slovenský jazyk | 22 | |
| Smajlík | 18 | |
| SPEROTAN | 21 | |
| Šikovné rúčky | 3 | |
| Tenisový krúžok | 32 | |
| Turistický krúžok | 26 | |
| Úsmev | 5 | |
| Uško | 9 | |
| Výtvarný krúžok | 12 |
Vypracoval: Mgr. Eva Piknová
V Horných Orešanoch, 30. júna 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage